Żłobek to przede wszystkim miejsce, w którym zapewniamy najmłodszym troskliwą opiekę, uwzględniając ich potrzeby i indywidualny rytm dnia. Organizujemy dzieciom dobrą i bezpieczną zabawę, która ma na celu rozwijanie wszystkich zmysłów - (budowanie z klocków, układanie puzzli, oglądanie obrazków w książeczkach, słuchanie muzyki, piosenek i bajek, zabawy plastyczne, ruchowe itp.).

Zachęcamy dzieci do udziału w zajęciach i zabawach z rówieśnikami na tyle, na ile są gotowe w nich uczestniczyć. 

W grupie 2-latków (przedprzedszkolnej) łagodnie przygotowujemy dzieci do edukacji w przedszkolu. Dzieci zaczynają bawić się z rówieśnikami, poznają pierwsze zasady, a także uczą się samodzielności (jedzenie, korzystanie z nocnika), ale wciąż przy dużym wsparciu opiekunów.

Ponadto codziennie realizujemy własny program nauczania języka angielskiego, który obejmuje zabawy z wykorzystaniem anglojęzycznych materiałów (piosenki, rymowanki, wyliczanki) - zajęcia prowadzi polska lektorka.

Tutaj można zobaczyć grafik zajęć grup żłobkowych Little Beetles I i II w roku szkolnym 2023/2024

Przygotowaliśmy dla dzieci oddzielny pokój odpoczynku, wyposażony w łóżeczka i materacyki, w którym mogą spać o dowolnej porze dnia. Każdemu dziecku zapewniamy komplet pościeli.

Pory posiłków dla najmłodszych dzieci podyktowane są indywidualnymi potrzebami dzieci. Dla dzieci starszych pory posiłków głównych (śniadania, obiad, podwieczorki) są stałe.

Staramy się, aby dzieci jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu, na placu zabaw – o ile pozwalają na to warunki pogodowe.