Przy ulicy Julianowskiej 86 a - w budynku o powierzchni ok. 400 m kwadratowych - mieści się nasze przedszkole oraz żłobek (w sumie pięć grup). 

Przy ulicy Wenus 1 -  w budynku o powierzchni ok. 130 m kwadratowych - prowadzimy żłobek (dwie grupy).

Przy ulicy Julianowskiej 86 -  w budynku o powierzchni ok. 150 m kwadratowych - prowadzimy kameralne przedszkole dla najmłodszych dzieci (dwie grupy).

Nasze budynki

  • spełniają warunki z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla żłobków i przedszkoli - co potwierdzone jest pozytywną opinią Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie
  • spełniają wymagania sanitarno-higieniczne na prowadzenie żłobka i przedszkola - co potwierdzone jest pozytywną opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piasecznie
  • kuchnia, w której przygotowywane są posiłki dla dzieci została zatwierdzona oddzielną decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piasecznie do prowadzenia działalności w zakresie przygotowywania i serwowania potraw.

Zarówno położenie, jak i wystrój placówki zapewnia dzieciom komfort, bezpieczeństwo oraz przyjazną atmosferę.

Wyposażenie sal dostosowane jest do wieku i potrzeb dzieci - zgodnie z wymogami ergonomii - i posiada odpowiednie certyfikaty.

Obiekty są strzeżone.